Priedai  Yra 99 prekės(-ių).

 • Reklaminių vėliavų pagrindai

  Reklaminių vėliavų pagrindai

  Visi pagrindai esantis mūsų elektroninėje parduotuvėje parinkti mūsų, tam, kad geriausiai tiktų Jūsų pasirinktoms reklaminėms vėliavoms. Skirtingi pagrindai tinka skirtingoms sąlygoms, kuriose Jūsų reklaminė vėliava bus pastatyta. Tokiais atvejais kai savo reklaminę vėliavą naudosite viduje arba ant kieto paviršiaus lauke, pavyzdžiui plytelių, mes Jums išrinkome ir siūlome kelis puikius sprendimo būdus: kryžminį pagrindą su sukikliu arba vieną iš mūsų plieninių pagrindų. Jeigu Jums reikia papildomo stabilumo ir svorio, siūlome kryžminį vandens pagrindą su spyruokle. Ji lengvai pripildoma vandeniu ir užtikrina Jūsų reklaminės vėliavos stabilumą. Papildomam stabilumui taip pat siūlome papildomą vandens balastą, kuris parduodamas atskirai arba kartu su pagrindais. Balastas gali būti užpildytas iki 10 litrų vandens. Šie ir kiti pagrindai užtikrins Jūsų vėliavos stabilumą ir matomumą būsimiems klientams. 

  Jeigu savo reklaminę vėliavą planuojate naudoti lauke, mes Jums esame atrinkę kitokius pagrindus, kurie užtikriną stabilumą visomis oro sąlygomis. Į žemę įkalamas pagrindas su sukikliu arba tradicinis į žemę įkalamas pagrindas užtikrins Jūsų reklaminės vėliavos stabilumą. Jeigu norite, kad Jūsų reklaminė vėliava suktųsi kartu su vėju, rinkitės pagrindą su sukikliu. Taip pat svarbu paminėti, kad plieniniai pagrindai irgi tinka lauko naudojimui. Plieninis pagrindas su sukikliu sveria pakankamai, kad išlaikytų Jūsų reklaminę vėliavą ir stipriomis oro sąlygomis. Greitam, bet laikinam reklaminės vėliavos iškėlimui siūlome mašininį pagrindą su sukikliu, kuris suteikia stabilumo ir leidžia Jūsų reklaminei vėliavai suktis kartu su vėju. 

 • Reklaminių vėliavų aksesuarai

  Reklaminių vėliavų aksesuarai

  Reklaminės vėliavos negali būti naudojamos be reklaminių vėliavų stiebo. Būtent todėl, mes Jums siūlome tik atrinktus stiebus įvairaus dydžio reklaminėms vėliavoms. Tokie stiebai gali būti užsakyti kartu su vėliavomis arba atskirai apsilankius mūsų reklaminių vėliavų aksesuarų skiltyje. Papildomai prie daugeliui modelių tinkančių stiebų ir reklaminių vėliavų  block stiebo, mes siūlome lengvą būdą transportuoti savo stiebus ir pasirinktą reklaminę vėliavą su mūsų siūlomais transportavimo krepšiais ir transportavimo krepšiu block. Šie krepšiai užtikrins lengvą ir saugų jūsų vėliavos transportavimą ir laikymą. Krepšyje tilps Jūsų reklaminė vėliava, stiebas ir aksesuarai. Be stiebų ir transportavimo krepšių, mes taip pat siūlome ir vandens balastą, kuris gali būti naudojamas su skirtingais reklaminių vėliavų pagrindais, tokiais kaip kryžminis pagrindas ar plieninis pagrindas. Vandens balastas užpildomas net iki 10 litrų vandens. Tai lengvas ir greitas būdas sutvirtinti savo reklaminės vėliavos pagrindą papildomai.

 • Vėliavų aksesuarai

  Visi svarbiausi vėliavų aksesuarai vienoje vietoje. Vėliavų kotai, vientisi ir sujungiami; vėliavų kotų laikikliai, vėliavų kotų antgaliai, vėliavų kotų stovai. Jums tik liks išsirinkti norimą komplektą!

  Šioje prekių kategorijoje rasite įvairiausių dydžių ir spalvų medinius ir aliuminius vėliavų kotus, labai kokybiškus metalinius laikiklius, vėliavų kotų antgalius ir stovus. Mes garantuojame, kad rasite Jums tinkamą variantą, kuriuo liksite patenkinti! Išsirinkite tik norimą variantą, spalvas ar formą ir vos kelių paspaudimų pagalba prekes galėsite užsisakyti su pristatymu į namus arba atsiėmimu mūsų ofise, Kaune. 

Reklaminių vėliavų pagrindai, reklaminių vėliavų aksesuarai ir vėliavų aksesuarai. Trys skirtingos grupės kupinos aukštos kokybės pagrindu ir aksesuarų Jūsų pasirinktai vėliavai.

Mūsų reklaminių vėliavų pagrindai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios užtikrina stabilumą ir reklaminės vėliavos ilgaamžiškumą. Jūsų patogumui, skirt...

Reklaminių vėliavų pagrindai, reklaminių vėliavų aksesuarai ir vėliavų aksesuarai. Trys skirtingos grupės kupinos aukštos kokybės pagrindu ir aksesuarų Jūsų pasirinktai vėliavai.

Mūsų reklaminių vėliavų pagrindai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios užtikrina stabilumą ir reklaminės vėliavos ilgaamžiškumą. Jūsų patogumui, skirtingi aksesuarai Jums rekomenduojami automatiškai pasirinkus vieną iš pagrindinių produktų, tai padės Jums sutaupyti laiko svarbesnėms užduotims.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 99 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 99 dalykų