Medžiagos

Reklaminių gaminių medžiagos:

1. Tekstilė, Audiniai

Informacija apie mūsų naudojamas medžiagas:

115 gr/m2 100% Poliesteris

Vos blizgi medžiaga naudojama vėliavų gamybai. Tinka skaitmeniniei spaudai, idealiai sugeria dažus. Puikiai tinka dvipusei spaudai. Po spaudos abi vėliavos pusės atrodo puikiai. Atspari UV spinduliams ir lengvai plaunama.

115 gr / m2 Polyester

155 gr/m2 100% Poliesteris

Naudojama vėliavų gamybai. Audinys ypač atsparus vėjams ir blukimui. Tarnauja kelis kartus ilgiau negu įprastas vėliavinis audinys. Tinka skaitmeninei spaudai. Medžiaga atspari UV spinduliams ir lengvai plaunama.

100D Polyester

120 gr/m2 AirTex 100% poliesteris

Orui ir vėjui pralaidus poliesteris pritaikytas vėliavoms, kurios turi atlaikyti prastesnes oro sąlygas. Dar kitaip vadinamas Mesh audinys. Audinio struktūra prailgina vėliavų tarnavimo trukmę. Puikiai tinka tiesioginiai skaitmeniniai spaudai, idealiai sugeria dažus ir nepriekaištingai perteikia spalvas. Audinys atsparus UV spinduliams ir lengvai plaunamas.

Air Textiel

2. Reklaminių vėliavų stiebai

Reklaminių vėliavų stiebai lenvasvoriai, pagaminti iš aliuminio ir stiklo pluošto. Apatinė stiebo dalis yra pagaminta iš aliuminio, o viršutinė, kuri yra lankstesnė, iš stiklo pluošto. Reklaminių vėliavų stiebai daugkartinio naudojimo.

 Aliumininių dalių kiekisStiklo pluošto dalių kiekis
Dydis S22
Dydis M22
Dydis L22
Dydis L-Wide, L dvipusė31
Dydis XL31