Kokybė

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ GAMYBOS METU

Flagsandmore.lt užtikrina aukščiausią reklaminių vėliavų kokybę. Siekdami aukščiausios kokybės nuolat tikriname gamybos precesą nuo dizaino sukūrimo iki galutinio produkto.
Reklaminių vėliavų gamyba tik iš kokybiško vokiško audinio!

Darbą su klientais pradedame iš karto, kai gauname aprašymą, maketą ir/arba užsakymą. Jūsų pateikti maketai yra peržiūrimi ir kokybiškai paruošiami spausdinimui. Makete radę klaidų iškart informuojame klientą ir padedame išspręsi problemas. Jeigu klientas nemoka/negali susimaketuoti reklaminės veliavos, prašome susisiekti su mumis! Už papildomą mokestį vėliava bus sumaketuota. Klientui tereikia pateikti savo viziją, logotipą, paveiksliukus, tekstą ir spalvas. Po to, kai maketas yra paruošiamas ir dizainas patvirtinamas – mes pradedame reklaminės vėliavos gamybą. Jeigu maketą pateikia klientas, prieš pradedant reklaminės vėliavos gamybą, patikriname kliento siųstą dizainą. Tokiu būdu išvengiame nekokybiškų gaminių.

Mes garantuojame aukštos kokybės tiesioginę sublimacinę spauda (skaitmeninę, visos spalvos, ~90% matomumas vienpusės reklaminės vėliavos kitoje pusėje), kuri leidžia mums pagaminti aukščiausių standartų reklamines vėliavas.
Po to, kai kliento reklaminė vėliava atspausdinama, ją atsargiai iškerpame. Šis darbas atliekamas rankomis, todėl užtikriname papildomą kokybės patikrą. Visos mūsų reklaminės vėliavos apsiuvamos dvigubomis siūlėmis, tai užtikrina reklaminės vėliavos ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Taip pat, prie visų reklaminių vėliavų prisiuvame ir tvirtas kišenes, baltos arba juodos spalvos, kurios skirtos reklaminių vėliavų stiebams. Po to, kai reklaminė vėliava būna pagaminta, mes dar kartą ją peržiūrime tam, kad išvengtume nereikalingų klaidų. Kiekvieną reklaminę vėliavą mes įpakuojame į plastiko pakuotes, siekdami išvengti apgadinimų transportavimo metu. Galiausiai reklaminę vėliavą sutikriname kartu su užsakymu.
Reklamines vėliavas gaminame Kaune, todėl jas galima atsiimti dirbtuvėse arba užsisakyti siuntimą paštu. Vėliavas siunčiame į visas pasaulio šalis. Jeigu užsakymas yra itin skubus, susisiekite su mumis, kad galėtume kuo skubiau suderinti visas užsakymo detales. 

Beachflags.com, quality beach flags for a good price

REKLAMINIŲ VĖLIAVŲ AKSESUARŲ IR PAGRINDŲ KOKYBĖ

Mūsų reklaminių vėliavų pagrindai, stiebai ir kiti aksesuarai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip plieno, aliuminio ir stiklo pluošto. Šios medžiagos užtikrina aukštą kiekvieno aksesuaro ar pagrindo kokybę. Visi mūsų elektroninėje parduotuvėje esantys reklaminių vėliavų pagrindai, stiebai ir aksesuarai yra mūsų sandėlyje, todėl juos pristatome kartu su reklaminėmis vėliavomis. Reklaminių vėliavų stiebai yra kelių tipų: Classic, Durable ir ALU. Classic gaminamas iš aliuminio ir stiklo pluošto (apatinė dalis pagaminta iš aliuminio, o viršutinė dalis pagaminta iš stiklo pluošto, kuris užtikrina lankstumą). Durable stiebai pagaminti iš aviacinio stiklo pluošto. Jie atsparesni vėjų gūsiams, tai padeda reklaminę vėliavą išlaikyti stačia ir reikiamoje vietoje. ALU stiebai 100% aliuminiai. Visų konstrukcijų stiebai lengvasvoriai. Kiekvienas reklaminės vėliavos stiebas lengvai sumontuojamas ir paruošiamas naudojimui, todėl jūsų reklaminės vėliavos paruošimas užtruks vos kelias akimirkas.